20 maja był dla uczniów klasy I ważnym dniem, ponieważ właśnie wtedy oficjalnie stali się czytelnikami naszej szkolnej biblioteki.

W złożonym z tej okazji przyrzeczeniu obiecali, że będą szanować książki i należycie wypełniać obowiązki czytelnika. Życzymy im wielu ciekawych spotkań z literaturą i mamy nadzieję, że szkolna biblioteka będzie kojarzyła się im z miejscem bezpiecznym i przyjaznym, które warto odwiedzać. Miłego czytania!

Galeria zdjęć - kliknij i zobacz

BIP

Office 365

Edziennik

Stare logowanie

Nowe logowanie

OSE

Insta.Ling

JB Cookies

Fundacja Śnieżka