Z okazji Walentynek Samorząd Uczniowski zorganizował Pocztę Walentynkową. Uczniowie wrzucali kartki z życzeniami do specjalnie przygotowanej skrzynki,

aby przekazać miłe słowa swoim koleżankom, kolegom oraz nauczycielom. „Szkolni listonosze” dostarczyli walentynki do adresatów, wywołując wiele uśmiechów. Inicjatywa cieszyła się dużym zainteresowaniem i była doskonałą okazją do okazania życzliwości i sympatii.  Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wspólne tworzenie serdecznej atmosfery w naszej szkole.

 

 

BIP

Office 365

Edziennik

Stare logowanie

Nowe logowanie

OSE

Insta.Ling

JB Cookies

Fundacja Śnieżka