Z okazji Walentynek Samorząd Uczniowski zorganizował Pocztę Walentynkową. Uczniowie wrzucali kartki z życzeniami do specjalnie przygotowanej skrzynki,
aby przekazać miłe słowa swoim koleżankom, kolegom oraz nauczycielom. „Szkolni listonosze” dostarczyli walentynki do adresatów, wywołując wiele uśmiechów. Inicjatywa cieszyła się dużym zainteresowaniem i była doskonałą okazją do okazania życzliwości i sympatii. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wspólne tworzenie serdecznej atmosfery w naszej szkole.












