Jesteś na wakacyjnym wyjeździe rowerowym z koleżanką lub kolegą. Właśnie idziesz na grzyby do lasu. Widzisz ciekawe zjawisko przyrodnicze, zwierzę, owada – zrób zdjęcie. Być może na jesieni zostanie ogłoszony konkurs fotograficzny to wykorzystamy zdjęcie i weźmiesz w nim udział. Raczej preferowane zdjęcia z okolic powiatu dębickiego, dorzecza Wisłoki. Pamiętaj, zdjęcie ostre, zdjęcie proste bez kabli elektrycznych (no chyba że będzie to tworzyło fajny efekt). Użyj zaawansowanych opcji w telefonie.
Tu możesz poczytać o tym jak robić dobre zdjęcia - na dole strony - kliknij mnie
I mamy konkurs w którym weźmiemy udział - przeczytaj link do konkursu
Tutaj macie link do zdjec z jednej z poprzednich edycji kliknij







