Na zakończenie karnawału klasy 5–8 wybrały się na wycieczkę do Rzeszowa, łącząc kulturę z aktywnością ruchową. Najpierw obejrzeliśmy — można powiedzieć, że przedpremierowo — film Pie** Mickiewicza 3*. Seans poprzedziła krótka lekcja nawiązująca do treści filmu. Poruszono w niej kwestie asertywności, życiowych wyborów oraz przyjaźni.

Film okazał się pod względem poruszanych tematów całkiem adekwatny do problemów współczesnego świata. Dostarczył pozytywnych wrażeń nawet osobom, które przed projekcją były do niego nastawione sceptycznie.

Kolejnym etapem wycieczki była wizyta we FlyParku Rzeszów, gdzie uczniowie mogli skorzystać z nowej atrakcji — zjeżdżalni, która mimo że krótka, zapewniała ciekawe przeżycia. Jak zwykle dużym zainteresowaniem cieszyła się również sala wspinaczkowa.

Na zakończenie odwiedziliśmy nowy McDonald’s. Cała wycieczka przebiegła spokojnie, a wszyscy uczestnicy wrócili do domu cali i zdrowi.

Zdjęcia - kliknij i zobacz

BIP

Office 365

Edziennik

Stare logowanie

Nowe logowanie

OSE

Insta.Ling

JB Cookies

Fundacja Śnieżka