Pierwszoklasiści umieją już czytać, są więc gotowi do korzystania z biblioteki. Dlatego też w czwartek (29 lutego) wraz ze swoją wychowawczynią odwiedzili szkolną bibliotekę. Uczestniczyli tam w zajęciach, w czasie których poznawali bibliotekę, zasady zachowania się w niej, a także prawa i obowiązki czytelnika.

Pierwszoklasiści opowiadali o swoich czytelniczych przeżyciach, rozwiązywali zagadki, wykazując się przy tym znajomością bohaterów literatury dziecięcej. Od tego momentu zostali pełnoprawnymi czytelnikami i z tej okazji otrzymali „dyplomy pasowania na czytelnika”. Uczniowie wychodzili z zajęć zadowoleni, niosąc z dumą swoje pierwsze wypożyczone książki. Mamy nadzieję, że będą często odwiedzać szkolną bibliotekę. 

Zdjęcia - kliknij i zobacz

 

BIP

Office 365

Edziennik

Stare logowanie

Nowe logowanie

OSE

Insta.Ling

Fundacja Śnieżka