Nasza szkolna biblioteka zyskała nowych czytelników. 7 maja uczniowie klasy I uczestniczyli w zajęciach, w czasie których poznawali bibliotekę, zasady korzystania z księgozbioru,

odgadywali zagadki o bajkowych postaciach, rozmawiali na temat poszanowania książek. Samodzielnie odczytywali „prośby książki” skierowane do nich, czym udowodnili, że potrafią już czytać, a więc mogą być „pasowani” na czytelników. Zachęcamy naszych pierwszoklasistów do czytania i życzymy im, aby czerpali z książek jak najwięcej mądrości i radości.

Zdjęcia - kliknij i zobacz

 

BIP

Office 365

Edziennik

Stare logowanie

Nowe logowanie

OSE

Insta.Ling

Fundacja Śnieżka