W ramach realizowanego projektu czytelniczego 8 marca oddział przedszkolny odwiedziła Pani Beata- mama jednej dziewczynki. Przeczytała ona przedszkolakom bajkę pt. "Brzydkie kaczątko". Po wysłuchaniu, wychowawczyni zadała kilka pytań dotyczących wydarzeń w bajce i wyłoniono najbardziej uważnego słuchacza, którym został Ludwik. Chłopcu wręczono nagrodę w postaci książeczki. Dzieci podziękowały za piękne słuchowisko, a na koniec wykonały pracę plastyczną, która była zainspirowana bajką. 
Więcej zdjęć w galerii - kliknij i zobacz







