W ramach realizowanego projektu czytelniczego 8 marca oddział przedszkolny odwiedziła Pani Beata- mama jednej dziewczynki. Przeczytała ona przedszkolakom bajkę pt. "Brzydkie kaczątko". Po wysłuchaniu, wychowawczyni zadała kilka pytań dotyczących wydarzeń w bajce i wyłoniono najbardziej uważnego słuchacza, którym został Ludwik.   Chłopcu wręczono nagrodę w postaci książeczki. Dzieci podziękowały za piękne słuchowisko, a na koniec wykonały pracę plastyczną, która była zainspirowana bajką. 
 

BIP

Office 365

Edziennik

Stare logowanie

Nowe logowanie

OSE

Insta.Ling

Fundacja Śnieżka