Strona główna
- Szczegóły
Dnia 11.10.2021r klasa VI i VII udała się w pieszej wycieczce na parafialny cmentarz. Celem wyjścia było odwiedzenie grobów nauczycieli uczących w naszej szkole: śp. Stanisławy Skoczek, Heleny Kopczyńskiej i Zofii Wojdyła.
- Szczegóły
Międzynarodowy Dzień Krajobrazu obchodzony jest 20 października na pamiątkę podpisania Europejskiej Konwencji Krajobrazowej.
Krajobraz wpływa na jakość naszego życia. W tym dniu warto rozejrzeć się wokół siebie i podziwiać piękno otaczającego nas świata.
- Szczegóły
Dzień 19 października na długo pozostanie w pamięci uczniów klasy pierwszej. To w tym dniu zostali pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły składając ślubowanie. Występ pierwszoklasistów powinien również długo pozostać w naszej pamięci ze względu na donośne recytowanie i śpiewanie - co nie zdarza się często.
- Szczegóły
Tradycyjnie, jak co roku, przedszkole oraz uczniowie klas I-VIII Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Nawsiu Brzosteckim wzięli udział w akcji ekologicznej SPRZĄTANIE ŚWIATA.
- Szczegóły
7 października nasi uczniowie wzięli udział w V Grand Prix Gminy Brzostek w Biegach Przełajowych o Puchar Burmistrza Brzostku. Pierwsi biegali uczniowie klas 1-3 na dystansie 250m.
- Szczegóły
W dniu 9 września korzystając z pięknej słonecznej pogody wybraliśmy się na klasową wycieczkę rowerową, którą zorganizowała nam nasza wychowawczyni p. Elżbieta wraz z wuefistą p. Wiktorem. Docelowym miejscem naszej wyprawy były Januszkowice,
- Szczegóły
Wrześniowy poranek rok 2021. Klasa 8 wraz z szeroką obstawą nauczycielską wyrusza na Chełm. Ponad 20 km marszu po przerwie pandemicznej to ciekawa inicjatywa Pani Reginy na rozruszanie kości.
- Szczegóły
Na przełomie kwietnia i maja w naszym przedszkolu został zorganizowany Mini - konkurs plastyczno-językowy pt. „I love Boo”. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań językowych uczniów oraz rozbudzenie wśród uczniów zainteresowania językiem angielskim.
- Szczegóły
Rozstrzygnięcie konkursu filmowego - „My house”.
W naszej szkole został ogłoszony konkurs filmowy. Konkurs był skierowany do uczniów klasy III-VI naszej szkoły. Uczestnicy konkursu dostarczyli krótki film, w którym przedstawili ulubione pomieszczenie w swoim domu oczywiście w języku angielskim!







